• تا ابد با تو می مانم


  اين اثر در ژانر دفاع مقدس، خاطرات خانم مريم مقدسي همسر سردار نجاتي يکي از فرماندهان جانباز دفاع مقدس است. اين اثر بر مبناي روابط درون خانوادگي به شکل خاطره نوشت و نوعي ادبيات شفاهي توسط نويسنده روايت مي شود و زاويه اول شخص دارد.

 • مجموعه آهوانه ها؛حرف های خودمانی آهوها


  مجموعه هشت جلدی «آهوانه ها» اثر «محمدسادات اخوی» است که در هشت جلد به نام های «خانه تکانی های آهو»، «آهوهای صحن آزادی»، «سقاخانه و آهوها»، «حرف های خودمانی آهوها»، «دلتنگی آهوهای بستِ بالا»، «الفبای آهوهای بستِ پایین»، «نقاره زنی آهوها» و «عاشق شدن آهوها» منتشر شده است. جلد چهارم این مجموعه «گفتارمتن های خودمانی رضوی» است که توصیف هایی متفاوت از زائران مشهور «امام رضا (ع)» را ارائه می کند و «حرف های خودمانی آهوها» نام دارد.

 • دختر کوچولو و آرزوهایش (دو زبانه) little girl and her wishes


  آن طرف تر به ابرهایی رسید که مثل پرهای نرم بودند. شاد و خوشحال روی ان ها می غلتید و می خندیدند. بعد لی لی کنان و آواز خوان به طرف دیگر آسمان رفت وتعداد زیادی ابر دوناتی شکل دید. به طرفشان دوید و بینی اش را در آن ها فرو کرد. به به چه بوی خوبی می دادند. تصمیم گرفت یک ابر دوناتی را توی جیبش بگذارد و با خود ببرد و به دوستانش نشان دهد.

 • کتاب ویدئویی منظومه شمسی


  این نرم افزار به بررسی منظومه شمسی با نگاهی متفاوت و بیان تحولات آن می‌پردازد. تاریخچه منظومه شمسی، خورشید، سیاره‌های منظومه شمسی، سیارک‌ها، دنباله‌دارها، شهاب‌ها و شهاب‌سنگ‌ها برخی از موضوعات موردبررسی در این نرم افزار هستند.

 • بسته مطالعاتی راز آن بوی شگفت


  «راز آن بوی شگفت» داستانی است با زبان شاعرانه که در آن ابر و گنجشک و سایر موجودات هم نقش دارند و اثر با انبوهی از خرده روایت های به هم پیوسته جلو می رود. سه خط اصلی داستانی در این رمان عبارتند از سیر تاریخی زندگی امام رضا(ع) از مدینه تا مرو و اتفاقات بعدی تا شهادت امام...

کتاب های پروانه

کتاب های تازه

کتاب های پرفروش

کتاب های توصیه شده

از تخفیف های ما باخبر شوید

با ما همراه باشید