• بسته مطالعاتی راز آن بوی شگفت


  «راز آن بوی شگفت» داستانی است با زبان شاعرانه که در آن ابر و گنجشک و سایر موجودات هم نقش دارند و اثر با انبوهی از خرده روایت های به هم پیوسته جلو می رود. سه خط اصلی داستانی در این رمان عبارتند از سیر تاریخی زندگی امام رضا(ع) از مدینه تا مرو و اتفاقات بعدی تا شهادت امام...

 • عنایات امام رضا (ع)


  كرامات و عنايات اهل بيت  اگر به درستي بيان شود سبب اميدواري براي محبّان و پيروان و سبب  معرفت و هدايت براي جويندگان و عامل افزايش بصيرت و آگاهي براي شيعيان خواهد شد. اين کتاب به عنايات امام رضا (ع) به روايت عالمان اختصاص دارد. در اين مجموعه سعي شده است آسيب‌ها و نقص‌هاي ساير آثار و كتاب‌هاي موجود در تدوين اين كتاب، مدّنظر قرار گيرد.

 • مهارت ارتباط میان فردی


  با آنکه ارتباط ميان فردي از مهم ترين نيازهاي انسان به شمار مي آيد ولي اغلب مردم برقراري ارتباط را کاري دشوار مي دانند. در چنين عصري، ما مي توانيم به کره ماه پيام بفرستيم، اما برقراري ارتباطي ساده را با کساني که دوستشان داريم دشوار مي يابيم!ضعف در برقراري ارتباط موثر موجب ايجاد فاصله ميان فردي عميق مي شود و پيامد فروپاشي ارتباط ذر اغلب موارد، تنهايي، مشکلات خانوادگي، فشار رواني و...مي باشد.

 • بانوی آسمان و دوستان کوچکش (دو زبانه)


  آن شب دوقلوهای کوچولوی شیرین خوابیدند و در رویا به آسمان رفتند و با خوشحالی همه گیره های ستاره ای درخشان بانوی آسمان را چیدند. آن ها کیف هایشان را پر از ستاره کردند و پتوی آبی رنگ را بر روی بانوی آسمان کشیدند و گونه های مهتابی اش را بوسیدند و به زمین برگشتند.

 • کتاب ویدئویی منظومه شمسی


  این نرم افزار به بررسی منظومه شمسی با نگاهی متفاوت و بیان تحولات آن می‌پردازد. تاریخچه منظومه شمسی، خورشید، سیاره‌های منظومه شمسی، سیارک‌ها، دنباله‌دارها، شهاب‌ها و شهاب‌سنگ‌ها برخی از موضوعات موردبررسی در این نرم افزار هستند.

کتاب های پروانه

کتاب های تازه

کتاب های پرفروش

کتاب های توصیه شده

از تخفیف های ما باخبر شوید

با ما همراه باشید