راهکارهای نهایی: آداب دانی و نزاکت (جلد 6)

نويسنده:میشل کندی
مترجم: زهرا جعفری
شابک: 9789640215807
ناشر: به نشر
نوبت چاپ: چاپ دوم 1392

معرفی کتاب

مجموعه کتابهاي «راهکارهاي نهايي» که هر يک جداگانه به موضوعهاي: گريه کردن، غذا خوردن، خوابيدن، قشقرق، حسادت، رفتار مؤدبانه، دل کندن و رهاکردن اشياء و نيز خشک ماندن در طول روز و شب مي‌پردازد. اين كتاب‌ها تجربه‌هاي شخصي نويسنده و پدر و مادرهاي ديگري است که در اين شرايط سخت قرار گرفته‌اند. اين مجموعه‌ها هر يک شامل 99 توصيه براي حل مشکل شماست.

کودکان براي رهايي از يک موقعيت، در پيدا کردن راههاي نامناسب، مهارت زيادي دارند – چه از طريق دروغ گويي باشد و چه از طريق عدم اطاعت، امتناع از استفاده مشترک از اسباب بازي و يا عصباني شدن . و اگر به عنوان پدر و مادر، گاهي به نظر مي رسد تمام آنچه در طول روز بر زبان مي آوريد «نه» است، چرا به تجربيات ساير والدين برا رو به روشدن و چيره شدن بر چنين رفتارهايي، تکيه نکنيد؟
کتاب حاضر براي روبه شدن و غلبه بر مشکلات زندگي روزمره، از اصول آداب معاشرت صحيح تا آموختن استفاده مشترک از اسباب بازي و ساير لوازم، واداشتن کودکان به انجام کارهاي منزل تا ورزش و بازي جوانمردانه و منصفانه، راهکارهايي پيشنهاد مي کند. کليه اطلاعات توصيه شده در اين کتاب سرشار از راهکارهاي نهايي براي نهادينه کردن رفتارهاي صحيح و شايسته، از تجربه هاي والديني است که روزي در شرايط شما قرار داشته اند.

4,500 تومان

18 در انبار

- +
نويسنده میشل کندی
شابک 9789640215807
وزن 148 g
قطع

مخاطب

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “راهکارهای نهایی: آداب دانی و نزاکت (جلد 6)”